products

GEPON Optik Ağ Ünitesi ONU, Hızlı İnternet ve CATV Erişimi Sağlıyor

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong,China(Mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Model numarası: OFSE622-CVW
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 kutu / adet
Teslim süresi: 5
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Detay Bilgi
Dalga boyu: Tx 1310nm, Rx 1490nm Veri TX çıkışı: -1dBm ila 4dBm @ 1310nm
Optik RX hassasiyeti: <-24dBm @ 1490nm Yeniden başlatma tuşu: 1, cihazı geri yükleyin.
Güç düğmesi: 1, cihazı açma / kapama Temp işletim: -5 - + 45 ℃
Çalışma nem oranı: % 10-90 (yoğunlaşmamış) Net ağırlık: 0.24kg
Vurgulamak:

onu gpon fiberhome

,

gpon optical network unit


Ürün Açıklaması

OFSE622-CVW

FTGE çözümü için Wifi VOIP WDM CATV EPON ONU ile 1GE + 1FE Ethernet bağlantı noktaları

Açıklama:

OFSE622CVW ONU terminal cihazları, sabit şebeke operatörünün veya kablo operatörlerinin FTTx ve üçlü oyun servis talebini yerine getirmek için tasarlanmıştır. Bu kutu, fiyat performansı yüksek olan istikrarlı ve olgun Gigabit EPON teknolojisine ve ayrıca Katman 2/3, WDM ve yüksek kaliteli VoIP teknolojisine dayanmaktadır.

GPON ONU, farklı servisler için garantili QoS ile son derece güvenilir ve bakımı kolaydır. Ve IEEE802.3ah gibi teknik düzenlemelerle tam uyumludur.

ve Çin Telekom'dan EPON Ekipmanının (V2.1 ve üzeri sürüm) teknik gereksinimi.

Teknik özellikler

Teknik ürünler

Açıklamaları

Giriş PON arayüzü

1 EPON arayüzü, SC tek modlu / tek fiber, simetrik 1.25Gbps

dalga boyu

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Veri TX çıkışı

-1dBm ila 4dBm @ 1310nm

Optik RX hassasiyeti

<-24dBm @ 1490nm

Akış aşağı LAN

arayüzey

1 GE portu ve 1 FE   port otomatik olarak , Tam Çift Yönlü / Yarım Çift Yönlü, RJ45 konnektörler ; 1 * FXS RJ11 konnektörleri.1 * WIFI

Optik arayüz

SC / PC

WLAN

IEEE802.11b / g / n, 2T2R, dahili anten ile uyumlu

Göstergeler

13 gösterge.

Güç kaynağı durumu için, PON, LAN ve POTS.

DC güç kaynağı

+ 12V, harici AC-DC güç adaptörü

Yeniden başlatma tuşu

1, cihazı geri yükleyin.

Güç düğmesi

1, cihazı açma / kapama

Güç tüketimi

10W (HG326E); W 12W (V2800W)

Operasyon durumu

Çalışma sıcaklığı: -5 - + 45 ℃

Çalıştırma nemi:% 10-90 (yoğunlaşmamış)

Boyut (L * W * H)

1 8 0mm * 1 48 mm * 31 mm

Net ağırlık

0. 24 Kg

Özellik:

l Tak ve çalıştır, tümleşik otomatik algılama, otomatik yapılandırma ve otomatik bellenim yükseltme teknolojisi

l Entegre OAM ve TR069 uzaktan yapılandırma ve bakım işlevi

l Destek zengin QinQ VLAN fonksiyonu ve IGMP gözetleme çoklu yayın özelliği

l POTS'ta GR-909 ile uyumlu entegre hat testi

l Broadcom / PMC / Cortina yonga setine dayalı OLT ile tam uyum

l Küçük ve orta ölçekli operatörler için VoIP servisleri özelleştirilir

l destek IEEE802.11n 2T2R WiFi fonksiyonu

l FTTH gereksinimlerini karşılayın ve yüksek hızlı İnternet ve CATV erişimi sağlayın

Ethernet Servis İşlevleri :

l tam hızda bloke olmayan anahtarlama

l Destek QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, VLAN yeniden kullanımı, VLAN trunk, vb.

l Entegre liman izleme, liman yansıtma, liman hız sınırlaması, liman SLA vb.

l Destek Ethernet portlarının otomatik polarite tespitini (AUTO MDIX)

l Dört seviye öncelik sırasına sahip tümleşik IEEE802.1p QoS

l IPv4 IGMP gözetleme ve IPv6 MLD gözetleme desteği

l destek NAT ve Güvenlik Duvarı

Fiziksel Pic Referansı :

Uygulama

SSS

1. Minimum sipariş miktarı var mı?
Hayır, herhangi bir ürünün herhangi bir miktarını sipariş etmek için çekinmeyin.

 

2. Ürünleriniz garanti ile geliyor mu?
Evet, tüm ürünlerimiz için gönderim tarihinden itibaren 1 yıl garanti veriyoruz.


3. Ne kadar şarj voltajına ulaşılabilir?
Akü şarj voltajı sadece 13,8V, sadece yüksek şarj ve düşük kesme 10V olmalıdır.

4. Anahtarınız raf veya DIN raya monte edilebilir şekilde özelleştirilebilir mi?
Evet, elbette, ancak ADEDI sahibiz. Lütfen ayrıntılar için sunucu ile iletişime geçin.

5. Ağ yönetim anahtarınız halka fazlalığını destekliyor mu?
STP (Yayılma Ağacı) işlevi ile halka fazlalığı desteklenir. Ürettiğimiz ağ yönetimi türü bu işlevi destekleyebilir.

Şirketimiz

SHENZHEN OPTFOCUS TEKNOLOJİ CO kimdir?

Shenzhen Optfocus Technology Co, Ltd 2009 yılında kurulmuş, OPTFOCUS bir Yüksek teknoloji kurumsal, profesyonel Ar-Ge, Fiber ve Ev (FTTH), Bina Fiber (FTTB) ve FTTx, Fiber erişim ağı ekipman ve terminal ekipman ve kablolama sistemi ürünleri. Global iletişim distribütörlerine, Telekom Operatörlerine ve Sistem Entegratörlerine Özel OEM ve ODM hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Servisimiz

Satış ekibi

OPTFOCUS TECHNOLOGY Service Çevrimiçi / Çevrimdışı
A. Ödeme Koşulları
1) PAYPAL, Western Union, T / T numuneler için
2) emanet, ali- güvenli, l / c, oa pazarlık
3) Mevcut Bırak nakliye; Ajan / Proxy açıktır!
B. herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir
C. Profesyonel üretici; Web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz
D. OEM / ODM servisi mevcuttur
E. Yüksek kalite, uygun / rekabetçi fiyat, hızlı teslimat süresi
F. Satış Sonrası Servis

İletişim bilgileri
Jenny

Telefon numarası : 86-19925421817

Naber : +8613724374817