products

1GE Bağlantı Noktası GPON OLT ONU, Optik Ağ Ünitesi ONU GPON Desteği WiFi fonksiyonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong,China(Mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Model numarası: OFSG611
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu
Teslim süresi: 5
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Detay Bilgi
Ürün adı: 1 bağlantı noktası GPON ONU Oranı: 1000m
PON bağlantı noktası: 1 * SC PON bağlantı noktası Ethernet Portu: 1 * RJ45
Compatibition: Huawe, zte, fiberhome, bd-com OKT Saklama koşulu: Depolama sıcaklığı: -30 ~ + 60 ℃ Nem oranı:% 10 ~ 90
Boyut: 83mm * 83mm * 25mm (uzunluk x genişlik x yükseklik) Net ağırlık: 0.24kg
Vurgulamak:

ftth gpon olt

,

gpon optical network unit


Ürün Açıklaması

OFS G611
FTTH çözümü için 1GE port GPON ONU

Açıklama:

OFS G611 saf genişbant erişimi için geçerli olan bir mini GPON ONU terminal cihazıdır. GPON ONU, yüksek entegrasyonlu mini tip kompakt yapı tasarımı benimser ve 1 GE ( RJ45 ) arayüz sağlayabilir . Katman 2 Ethernet anahtarının teknolojisini destekler ve GPON ONU , bakımı ve yönetimi kolaydır. Yerleşik ve ticari kullanıcılar için FTTH / FTTP erişim uygulamasına uygulanabilir. GPON Ekipmanı gerekliliği (V3.1).

 

Teknik özellikler

Teknik ürünler

Açıklama

Optik özelliği

Memba PON

arayüzey

1 GPON arayüzü, SC tek modlu / tek fiber,

yukarı bağlantı 1.25 Gb / sn, aşağı bağlantı 2.5 Gb / sn

dalga boyu

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Optik çıkış gücü

-1 ~ 4 dBm

Hassasiyet alma

<-26dBm

Uzak mesafe

OLT ve ONU arasında 20km

Optik arayüz

SC / UPC konektörü

Akış aşağı LAN

arayüzey

1 * 10/100 / 1000Mbps otomatik uyarlamalı Ethernet arayüzleri,

Tam Çift Yönlü / Yarım Çift Yönlü, RJ45 konektörler

Katman 2/3 anahtarı

Destek IEEE802.1Q VLAN

ONU’da yayın paketinin hız engellemesini destekleyin

IEEE 802.3X akış kontrolü

Her LAN portunda 16 çok noktaya yayın adresini destekleyin

Güvenlik stratejisi

Her ikisi de yukarı akış için AES-128 veri şifreleme

ve aşağı akış

Anahtar dinamik güncelleme desteği

yönetim

bakım

OAM tabanlı merkezi OLT yönetimi

WEB , CLI

Yazılımı uzaktan yükseltme

Donanım bilgileri

Göstergeler

Güç kaynağı, PON portu ve 1'in durumu için 4 gösterge

Giga-Ethernet bağlantı noktası.

DC güç kaynağı

+ 12 V, harici AC-DC güç adaptörü

Yonga seti

zte yonga seti

Güç düğmesi

1

Güç tüketimi

≤2.5W

Operasyon durumu

Çalışma sıcaklığı: -5 ~ + 55  
Çalıştırma nemi:% 10 ~ 90 (yoğunlaşmamış)

Saklama koşulu

Depolama sıcaklığı: -30 ~ + 60  
Nemin depolanması:% 10 ~ 90 (yoğunlaşmamış)

boyut

83mm * 83mm * 25mm (uzunluk x genişlik x yükseklik)

Net ağırlık

0.24Kg

Özellik:

l Tak ve çalıştır, otomatik algılama, otomatik yapılandırma ve otomatik bellenim yükseltme vb.

l Destek üçlü karma şifreleme isteği

l Destek DBA raporlama mekanizması isteği

l Destek OAM uzaktan yapılandırma bakım fonksiyonu

l Uzaktan yükseltme ve indirme desteği

l Destek durum tespiti ve arıza raporu

l Çalışma modunu kullanıcı portunda yapılandırma desteği.

l Destek veri şifreleme ve şifre çözme

l Destek 802.1Q VLAN

l Destek zengin QinQ VLAN fonksiyonları ve IGMP Snooping

l İlgili önceliği değiştirmek için trafik kuralını destekleyin.

l Destek LED göstergesi

l fabrika ayarlarını geri yüklemek için Destek

l uzaktan sıfırlama Destek ve yeniden başlatma

l destek ölüyor gasp kesinti alarmı

l OLT bazlı tamamen uyumluluk = açık = Broadcom / PMC / Cortina yonga seti.

Fiziksel Pic Referansı :

Uygulama

SSS

1. Minimum sipariş miktarı var mı?
Hayır, herhangi bir ürünün herhangi bir miktarını sipariş etmek için çekinmeyin.

 

2. Ürünleriniz garanti ile geliyor mu?
Evet, tüm ürünlerimiz için gönderim tarihinden itibaren 1 yıl garanti veriyoruz.


3. Ne kadar şarj voltajına ulaşılabilir?
Akü şarj voltajı sadece 13,8V, sadece yüksek şarj ve düşük kesme 10V olmalıdır.

4. Anahtarınız raf veya DIN raya monte edilebilir şekilde özelleştirilebilir mi?
Evet, elbette, ancak ADEDI sahibiz. Lütfen ayrıntılar için sunucu ile iletişime geçin.

5. Ağ yönetim anahtarınız halka fazlalığını destekliyor mu?
STP (Yayılma Ağacı) işlevi ile halka fazlalığı desteklenir. Ürettiğimiz ağ yönetimi türü bu işlevi destekleyebilir.

Şirketimiz

SHENZHEN OPTFOCUS TEKNOLOJİ CO kimdir?

Shenzhen Optfocus Technology Co, Ltd 2009 yılında kurulmuş, OPTFOCUS bir Yüksek teknoloji kurumsal, profesyonel Ar-Ge, Fiber ve Ev (FTTH), Bina Fiber (FTTB) ve FTTx, Fiber erişim ağı ekipman ve terminal ekipman ve kablolama sistemi ürünleri. Global iletişim distribütörlerine, Telekom Operatörlerine ve Sistem Entegratörlerine Özel OEM ve ODM hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Servisimiz

Satış ekibi

OPTFOCUS TECHNOLOGY Service Çevrimiçi / Çevrimdışı
A. Ödeme Koşulları
1) PAYPAL, Western Union, T / T numuneler için
2) emanet, ali- güvenli, l / c, oa pazarlık
3) Mevcut Bırak nakliye; Ajan / Proxy açıktır!
B. herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir
C. Profesyonel üretici; Web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz
D. OEM / ODM servisi mevcuttur
E. Yüksek kalite, uygun / rekabetçi fiyat, hızlı teslimat süresi
F. Satış Sonrası Servis

İletişim bilgileri
Jenny

Telefon numarası : 86-19925421817

Naber : +8613724374817