products

AC 100 ~ 250V Fiber Optik SFP Ortam Dönüştürücü Düşük Güç Tüketimi, Tek SFP Yuvası ile

Temel bilgi
Menşe yeri: China(Mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Model numarası: OFS-FAS-1
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 5
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Detay Bilgi
fiber bağlantı noktası: 100M SFP yuvası bağlayıcı: 1 * 100M Fiber + 1 * RJ45
Yönlendirme Modu: Mağaza ve ileri Yönlendirme oranı: 148800pps / noktası
Güç kaynağı: AC 100 ~ 250V Güç tüketimi: 2, 5W
Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 55 ℃ MTBF: 100,000 saat
Ürün boyutu: 94.5 * 71 * 26mm Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

optical media converter

,

single fiber media converter


Ürün Açıklaması

OFS-FAS-1 Serisi

Bağımsız Ar-Ge 10 / 100M Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü

 

Açıklama:

OFS-FAS-1 Serisi Fiber Ortam Dönüştürücü, Ethernet optik-elektronik sinyallerinin 10 / 100M UTP arayüzü (TX) ve 100M Fiber arayüzü (FX) arasında dönüştürme ekipmanıdır. Geleneksel 10 / 100M Hızlı Ethernet, optik fiber bağlantı aracılığıyla 120km mesafeye kadar uzatılabilir. Ürünlerin performansı ve kalitesi, en son IC'yi benimsemesi nedeniyle mükemmeldir. 6 Grup LED'i belirtilen ışıklar, Dönüştürücülerin çalışma koşullarını tam olarak izleyebileceğini belirtti. Kullanıcıların ağ işlemlerini gözlemlemesi kolaydır. Makul fiyatlı Serisi ürünler özellikle ağ kullanıcıları için tasarlanmıştır. OPTFOCUS Serisi Dönüştürücüler tek başına kullanılabilir;

Dönüştürücüler bağımsız bir ünite olarak veya OPTFODUS Ortam Dönüştürücü Kasası, OFS-RACK-14'e takılan bir modül olarak kullanılabilir. Diğer OPTOFUS OFS Serisi medya dönüştürücüler olarak MC-Chassis'de çalışırken değiştirilebilirler.

Teknik özellikler

Ürün adı

10 / 100M Medya Dönüştürücü

ürün modeli

OFS-FAS-1

Bağlayıcı

Fiber: 1 * 100 Mbps, SFP

RJ45: 1 * 10/100 Mbps, Otomatik MDI / MDI-X

Ağ medyası

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metre)

100BASE-TX: Cat5 veya üstü UTP (≤100 metre)

Fiber medya

Fiber (Multimode): 50/125, 62.5 / 125μm (2km veya 5km'ye kadar maksimum mesafe)

Fiber (Tekli mod): 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksimum 100km mesafeye kadar)

Yönlendirme Modu

Mağaza ve ileri

Yönlendirme Oranı:

148800pps / noktası

Çalışma standardı

EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x

Güç

dış

Giriş: AC 100 ~ 250VÇıkış: DC 5V 1A, (varsayılan).

veya Giriş: DC: -36V ~ -72V; Çıkış: DC 5V 1A. (İsteğe bağlı)

 

USB güç kaynağı (İsteğe bağlı).

Güç tüketimi

2.5W

LED

Güç, FX 100, Bağlantı / Hareket, TX 100, FDX, Bağlantı / Hareket.

Çalışma ortamı

Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 55 ℃;

Depolama sıcaklığı: -20 ~ 75 ℃

Bağıl Nem:% 5 ~% 95 (yoğunlaşma yok)

Özellikler:

Auto Uplink ™ ile 1 Bağlantı Noktası 10 / 100Mbps, 1 bağlantı noktası 100Mbps SFP

10/100 Mbps Otomatik anlaşma, otomatik MDI-MDI-X

IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX Standardı ile uyumludur

Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktasının 10M veya 100M ve Tam veya İki Taraflı'yı otomatik olarak seçmesine olanak tanır

1552 bayt paket desteği

Çok modlu fiber için 2 km'ye ve tek modlu fiber için 20-120km'ye kadar fiber mesafesini uzatın

Veri aktarım hızı:
- TP: 10/100 Mbps
- FX: 100 Mbps

Dubleks mod desteği:
- Otomatik Anlaşma (TP) ile tam veya yarı çift yönlü mod

LED göstergeleri: Güç, FX 100, FX Bağlantısı / Yasası, TX 100, TX FDX, TX Bağlantısı / Yasası

Bağlantı hatası geçiş işlevini destekler.

Son kullanıcılar tarafından seçilebilecek iç veya dış güç kaynağı tasarımı

Önlenen gök gürültüsünün iç devresi, yıldırım indüksiyonunun neden olduğu dönüştürücünün hasarını büyük ölçüde azaltabilir.

Diğer özellikler:

Kurulum

DIN-Ray veya Duvar montajı, İsteğe bağlı, Varsayılan aygıt değil

Paket listesi

1 × Medya Dönüştürücü

1 × Kullanım Kılavuzu / Kalite Belgesi / Garanti kartı

1 × güç adaptörü

MTBF

100.000 saat

Ağırlık ve boyut

Ürün Ağırlığı: 0,5 KG

Ambalaj ağırlığı: 1.1 KG

Ürün boyutu (L × G × Y): 94,5 * 71 * 26 mm

Ambalaj büyüklüğü (L × G × Y): 215 * 138 * 56mm

Garanti

1 yıl

DIP Anahtarı:

DIP Anahtarı

Dip İşlevi

 

 

TP

OTO

1

Otomatik görüşmede TP (varsayılan)

KUVVET

TP'yi 10M'de veya yarı çift yönlü olarak zorlayın

100

2

100M'de TP (varsayılan)

10

TP, 10M'de TP, Kuvvet'te

FDX

3

Tam çift yönlü TP (varsayılan)

HDX

TP çift yönlü olduğunda TP, Kuvvet'te

LFP DIS

4

Bağlantı Hatası Geçişini Devre Dışı Bırak (varsayılan)

LFP

Bağlantı Hatası Geçişini Etkinleştir

Şasi Boyut

Paket Ölçüsü:

Güç Kaynağı Standardı:

SSS

1. Minimum sipariş miktarı var mı?
Hayır, herhangi bir ürünün herhangi bir miktarını sipariş etmek için çekinmeyin.

 

2. Ürünleriniz garanti ile geliyor mu?
Evet, tüm ürünlerimiz için gönderim tarihinden itibaren 1 yıl garanti veriyoruz.


3. Ne kadar şarj voltajına ulaşılabilir?
Akü şarj voltajı sadece 13,8V, sadece yüksek şarj ve düşük kesme 10V olmalıdır.

4. Anahtarınız raf veya DIN raya monte edilebilir şekilde özelleştirilebilir mi?
Evet, elbette, ancak ADEDI sahibiz. Lütfen ayrıntılar için sunucu ile iletişime geçin.

5. Ağ yönetim anahtarınız halka fazlalığını destekliyor mu?
STP (Yayılma Ağacı) işlevi ile halka fazlalığı desteklenir. Ürettiğimiz ağ yönetimi türü bu işlevi destekleyebilir.

İletişim bilgileri
Jenny

Telefon numarası : 86-19925421817

Naber : +8613724374817