products

Giga SFP Fiber Optik Ortam Dönüştürücü, 10 100 1000 Ortam Dönüştürücü

Temel bilgi
Menşe yeri: China(Mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Model numarası: OFS-GAZ-1
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 5
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Detay Bilgi
Renk: Siyah, gümüş Ortam sıcaklığı: 0 ~ + 50 ℃
Boyutlar: 40 (yüksek) x 110 (genişlik) x 140 (uzunluk) mm Nem oranı: % 5 ~% 90
Veri arabelleği: 256K MAC adres tablosu: 4K
Çalışma standartları: IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T ve 1000Base-SX / LX / HX Yönlendirme Modu: Mağaza ve ileri
Vurgulamak:

optical media converter

,

multi port fiber media converter


Ürün Açıklaması

OFS-GAZ-1 Serisi

LFP ve Jumbo Çerçeve Desteği 10/100 / 1000M Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü

Açıklama:

OFS-GAS-1 Serisi Fiber Ortam Dönüştürücü, Ethernet optik-elektronik sinyallerinin 10/100 / 1000M UTP arayüzü (TX) ve 1000M Fiber arayüzü (FX) arasında dönüştürme ekipmanıdır. Geleneksel 10/100 / 1000M Hızlı Ethernet, optik fiber bağlantı ile 120km mesafeye kadar uzatılabilir. Ürünlerin performansı ve kalitesi, en son IC'yi benimsemesi nedeniyle mükemmeldir. 6 Grup LED'i belirtilen ışıklar, Dönüştürücülerin çalışma koşullarını tam olarak izleyebileceğini belirtti. Kullanıcıların ağ işlemlerini gözlemlemesi kolaydır. Makul fiyatlı Serisi ürünler özellikle ağ kullanıcıları için tasarlanmıştır. OPTFOCUS Serisi Dönüştürücüler tek başına kullanılabilir;

Teknik özellikler

Ürün adı

10/100 / 1000M Medya Dönüştürücü

ürün modeli

OFS-GAZ-1

Bağlayıcı

Fiber: 1 * 1000 Mbps, SFP

RJ45: 1 * 10/100/1000 Mbps, Otomatik MDI / MDI-X

Ağ medyası

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metre)

100BASE-TX: Cat5 veya üstü UTP (≤100 metre)

1000BASE-TX: Cat6 veya üstü UTP (≤100 metre)

Fiber medya

Fiber (Multimode): 50/125, 62.5 / 125μm (2km veya 5km'ye kadar maksimum mesafe)

Fiber (Tekli mod): 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksimum 100km mesafeye kadar)

Yönlendirme Modu

Mağaza ve ileri

Yönlendirme Oranı:

1488000pps / noktası

Çalışma standardı

EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x

Güç

dış

Giriş: AC 100 ~ 250VÇıkış: DC 5V 1A, (varsayılan).

veya Giriş: DC: -36V ~ -72V; Çıkış: DC 5V 1A. (İsteğe bağlı)

 

USB güç kaynağı (İsteğe bağlı).

Güç tüketimi

2.5W

LED

Güç, Bağlantı / Hareket, TX 1000,100, FDX, Bağlantı / Hareket.

Çalışma ortamı

Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 55 ℃;

Depolama sıcaklığı: -20 ~ 75 ℃

Bağıl Nem:% 5 ~% 95 (yoğunlaşma yok)

Özellikler:

Auto Uplink ™ ile 1 Bağlantı Noktası 10/100 / 1000Mbps, 1 bağlantı noktası 1000Mbps SFP

10/100 / 1000Mbps Otomatik anlaşma, otomatik MDI-MDI-X

IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100 / 1000Base-TX, 1000Base-FX Standardı ile uyumludur

Otomatik anlaşma işlevi, UTP portunun 100M veya 1000M ve Tam Çift Yönlü veya Yarım Çift Yönlü otomatik seçimi yapmasını sağlar

1552 bayt paket desteği

Çok modlu fiber için 2 km'ye ve tek modlu fiber için 20-120km'ye kadar fiber mesafesini uzatın

Veri Aktarım Hızı: - TP: 10/100 / 1000Mbps - FX: 1000Mbps

Çift Yönlü mod desteği: - Otomatik Müzakere (TP) ile tam veya yarı çift yönlü mod

LED göstergeleri: Güç, FX Link / Act, TX 1000,, 100TX FDX, TX Link / Act

Bağlantı hatası geçiş işlevini destekler.

Son kullanıcılar tarafından seçilebilecek iç veya dış güç kaynağı tasarımı

Önlenen gök gürültüsünün iç devresi, yıldırım indüksiyonunun neden olduğu dönüştürücünün hasarını büyük ölçüde azaltabilir.

Diğer özellikler:

Kurulum

DIN-Ray veya Duvar montajı, İsteğe bağlı, Varsayılan aygıt değil

Paket listesi

1 × Medya Dönüştürücü

1 × Kullanım Kılavuzu / Kalite Belgesi / Garanti kartı

1 × güç adaptörü

MTBF

100.000 saat

Ağırlık ve boyut

Ürün Ağırlığı: 0,5 KG

Ambalaj ağırlığı: 1.1 KG

Ürün boyutu (L × G × Y): 94,5 * 71 * 26 mm

Ambalaj büyüklüğü (L × G × Y): 215 * 138 * 56mm

Garanti

1 yıl

Fiziksel Pic Referansı:

Fiziksel Pic Referansı.png

Güç Kaynağı Standardı:

Güç Kaynağı Standardı.png

SSS

1. Minimum sipariş miktarı var mı?

Hayır, herhangi bir ürünün herhangi bir miktarını sipariş etmek için çekinmeyin.

 

2. Ürünleriniz garanti ile geliyor mu?

Evet, tüm ürünlerimiz için gönderim tarihinden itibaren 1 yıl garanti veriyoruz.

3. Ne kadar şarj voltajına ulaşılabilir?

Akü şarj voltajı sadece 13,8V, sadece yüksek şarj ve düşük kesme 10V olmalıdır.

4. Anahtarınız raf veya DIN raya monte edilebilir şekilde özelleştirilebilir mi?

Evet, elbette, ancak ADEDI sahibiz. Lütfen ayrıntılar için sunucu ile iletişime geçin.

5. Ağ yönetim anahtarınız halka fazlalığını destekliyor mu?

STP (Yayılma Ağacı) işlevi ile halka fazlalığı desteklenir. Ürettiğimiz ağ yönetimi türü bu işlevi destekleyebilir.

Şirketimiz

Shenzhen Optfocus Technology Co, Ltd 2009 yılında kurulmuş, OPTFOCUS bir Yüksek teknoloji kurumsal, profesyonel Ar-Ge, Fiber ve Ev (FTTH), Bina Fiber (FTTB) ve FTTx, Fiber erişim ağı üretimi ekipman ve terminal ekipman ve kablolama sistemi ürünleri. Global iletişim distribütörlerine, Telekom Operatörlerine ve Sistem Entegratörlerine Özel OEM ve ODM hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Servisimiz

OPTFOCUS TECHNOLOGY Service Çevrimiçi / Çevrimdışı

A. Ödeme Koşulları

1) PAYPAL, Western Union, T / T numuneler için

2) emanet, ali- güvenli, l / c, oa pazarlık

3) Mevcut Bırak nakliye; Ajan / Proxy açıktır!

B. herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir

C. Profesyonel üretici; Web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz Http://www.optfocus.com

D. OEM / ODM servisi mevcuttur

E. Yüksek kalite, uygun / rekabetçi fiyat, hızlı teslimat süresi

F. Satış Sonrası Servis

İletişim bilgileri
Jenny

Telefon numarası : 86-19925421817

Naber : +8613724374817